Masca pirátská vesnička

Masca je malebná původně pirátská vesnice, která nabízí nádherné výhledy na oceán a sousední ostrov La Gomera, to vše je doplněno o divokou Kanárskou přírodu a příjemné malé hospůdky. K vidění jsou zde Kanárské Palmy, Opuncie a Agáve, které zde dorůstají v květu až 10 ti metrové výšky.                 


Masca Tenerife český a slovenský průvodce

   

 

Dostupnost:

 
 • Výlet do přírodního parku na severu ostrova

  Výlet do přírodního parku na severu ostrova
  Výlet do přírodního parku na severu ostrova

  Privátní výlet s čekým průvodcem do parku Rural Parque de Teno a Punta de Teno. Navštivme místní ukryté horské vesničky, které se ukrývají v krásném přírodním parku na severu ostrova Tenerife. 

  Na dotaz
 • Výlet lodí Masca, 3 hodiny

  Výlet lodí Masca, 3 hodiny
  Výlet lodí Masca, 3 hodiny

  Vydejme se na jedinečný výlet rychlím člunem, který zvládne za tři hodiny hluboké vody Atlantického oceánu mezi Tenerife a la Gomerou, i obrovské skalní útesy v Los Gigantes se známým přístavem Masca a další zajímavýmé místa na západním pobřeží. Během tohoto intenzivního výletu můžete pozorovat velké množství vodních živočichů jakou jsou Delfíni, Kulohlavci nebo Velryby, které se zde vyskytují hlavně v zimních měsících a na jaře. Ovšem můžete zde potkat třeba i mořské želvy nebo lítající ryby, které rádi soutěži s rychlými loděmi. 

  Denně
 • Tenerife křížem krážem

  Tenerife křížem krážem
  Tenerife křížem krážem

  Chcete za jeden den poznat ostrov? I to je možné, lze navštívit pár nádherných míst za jeden den autem. Český průvodce se vám celý den bude věnovat a celý ostrov vám ukáže.

  Na dotaz
 • Masca výlet do pirátské vesnice

  Masca výlet do pirátské vesnice
  Masca výlet do pirátské vesnice

  Vydejme se na velice zajímavý výlet do horské pirítské vesnice Masca. Výlet nabízí nádherné výhledny na strmé hory v pozatí s oceánem. Krásnou přírodu a Kanárskou atmosféru.

  Na dotaz
 • Výlet do údolí Masca skrz horu

  Výlet do údolí Masca skrz horu
  Výlet do údolí Masca skrz horu

  Jedná se o velice zajímavý výlet do horského údolí Masca. Jedná se turistickou stezku, která vede skrz kopec po staré vodovodní cestě, kudy proudí voda. 

  Na dotaz
 
 
 


Vše pro Vaši dovolenou na jednom místě.

Auto - Ubytování - Výlety  

 

Užijte si dovolenou v roce 2023 

Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
 • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 
© Tenerife po Česku. S průvodcem po ostrově.