Potápění a šnorchlování

Jsi milovníkem potápění, šnorchlování a podmořského života? Chceš si potápění jen vyzkoušet nebo jsi hrdým držitelem potápěčské licence? Tak to jsi na správném místě! Tenerife nabízí pestrou škálu potápěčských lokalit, je zde možné vidět želvy v přirozeném prostředí, ale také několik druhů rejnoků, chobotnic či chráněného polorejnoka křídlatého!

 

Tenerife se vyznačuje tím, že se je možné potápět celoročně, jelikož voda ani v zimě neklesá pod 19 °C a rozdíl v hloubkách je maximálně 1 °C. Lokality jsou kolem celého ostrova a mnoho jich je přístupných přímo ze břehu. Největším lákadlem kromě zmíněného podmořského života jsou jeskyně a tunely. Například zatopený lávový tunel ve městě Garachico je velmi vyhlášený. Kolem ostrova je nachází také několik vraků v rozmezí 12 - 30 metrů hloubky.


Pro začátečníky je primárně určena bezpečná krytá pláž přímo uprostřed města Los Cristianos, kde je možné vidět velká hejna ryb, chobotnice, sépie, rejnoky a další rozmanitou podmořskou faunu. Přijďte si zažít potápění na vlastní kůži přímo s českým instruktorem. Potápění probíhá každý den a celý zážitek trvá přibližně 4,5 hodiny!

 

Pokud se přesto na potápění necítíš, můžeš se vydat na šnorchlovací výlet za želvami, a to jak lodí nebo pohodlně ze břehu. Kareta obecná a kareta obrovská, které na Tenerife žijí, se vyznačují tím, že během svého života neopouští svoji domovinu - a to se dožívají až 80 let. Je tedy velká šance, že na ně během šnorchlování narazíte.

 

Tak na co ještě čekáš? Mrkni dole na naši nabídku a zarezervuj si některý ze zážitků ještě dnes!

Navštivte naší restaurci

Přímo na jedné z největších pláží na jihu ostrova, hned v první řadě, kde nic nebrání úchvatnému výhledu na oceán.

Již od roku 2012 pro Vás připravujeme speciality místní kanárské, španělské a české kuchyně. Jelikož pro Vás chceme jen to nejlepší, připravujeme jídlo z těch nejlepších čerstvých surovin až v okamžiku objednávky. I ty největší klasiky české kuchyně dokážeme připravit na jedničku z místních surovin, ikdyž to není vždy uplně jednoduché.

Jsme známí Krevetami na Česneku, Domácími Hamburgery a Hovězím Pikantním Guláškem a Domácími knedlíky.

Přímo v restauraci se můžete zeptat na naši nabídku tenerifepocesku.cz

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

nahoru