Potápění a šnorchlování

Jsi milovník potápění nebo chceš jen zpestřit svoji dovolenou? Tak to jsi na správném místě. Kanárské ostrovy jsou pro potápění skutečným rájem. Kvalita oceánu je mezinárodně uznávaná a je zde velká viditelnost. Teplota vody se po celý rok pohybuje okolo 20 stupůnů. Dno charakterizuje sopečný reliéf plný jeskyň a útesů. 

 

Na jihu Tenerife je spousta míst na ponory, kde je možné vidět několik želv, které jsou v určitých oblastech zvyklí na přítomnost lidí, samozřejmě na ostrově nalezneme místa, kde se dají zahlédnout také hejna Chrochtalů. 

 

Při ponoru na Tenerife jsou fascinující také podmořská dna, na které měla vliv sopečná činnost. Nejznámější jsou podmořské varhany. Pro zkušenější potapěče je možný ponor k vraku lodi, který je v hloubce 30 metrů. 

 

Ponory se uskutečňují od pondělí do neděle. Ceny záleží na počtu osob. Domluva pohodlně s českým průvodcem, nově také ponor se slovenským instruktorem, takže nemusíte mít obavy, že něčemu neporozumíte. V ceně je samozřejmě zahrnuta také teoretická instruktáž, takže pokud se potápíš poprvé bude ti vše pečlivě vysvětleno. 

 

Takže neváhej a přijeď si s námi zažít neuvěřitelný podmořský svět ostrova Tenerife. 

 
Video z potápění na ostrově Tenerife naleznete na našich Facebook stránkách Tenerife po Česku. 
 
Tenerife ostrov věčného jara

Tenerife ostrov věčného jara. Zažijte zajímavé zážitky a navštivte nádherná místa, to vše pohodlně s českým průvodcem. Navštivte ostrov Tenerife!

Zveřejnil(a) Tenerife po česku dne Sobota 23. února 2019

   

 
 
 
 
 

Zažijte zajímavé zážitky a navštivte nádherná místa,
to vše pohodlně s českým průvodcem.

 

Dovolená na ostrově Tenerife 

2020 

Košík je prázdný

Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
Facebook
Měna
 
0
+420 721 832 151
Měna
 
© Tenerife po Česku. S průvodcem po ostrově.