Nemovitosti
Stěhujete na ostrov Tenerife a hledáte dlouhodobý pronájem? Nebo chcete koupit na ostrově nemovitost? Rádi vás odkážeme na českého realitního makléře, který má ve svém oboru velký přehled a zaručeně Vám pomůže.
Nabízíme apartmán s rozlohou 49m2 na severu ostrova Tenerife s výhledem na oceán, který se nachází v klidné oblasti přímo u pobřeží ve vesničce El Pris.
Nabízíme apartmán k prodeji na jihu ostrova Tenerife v přímořské části Callao Salvaje. Rozloha: 60m2 a 13m2 terasa. V nemovitosti se nachází: ložnice, dětský pokoj, koupelna, obývací pokoj s kuchyní.
Apartmán k prodeji na jihu ostrova Tenerife v přímořské části Los Cristianos. V bytu se nachází: ložnice, koupelna s vanou, obývací pokoj s kuchyní, terasa, bazén v komplexu.
Prostorný apartmán k prodeji na jihu ostrova Tenerife v přímořské části Los Cristianos. Dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní, terasa, bazén v komplexu. Rozloha: 72m2 + 12m2 terasa.
Nabízíme apartmán k prodeji na jihu ostrova Tenerife v přímořské části Playa Paraíso. Rozloha: 63m2 a 500 metrů od oceánu. V nemovitosti se nachází: 1 ložnice, 1 koupelna, obývací pokoj s americkou kuchyní a bazén v komplexu.
Nabízíme apartmán k prodeji na jihu ostrova Tenerife v přímořské části Playa Paraíso. U tohoto bytu je možný případný pronájem za 550/měsíčně. Rozloha: 67m2 a 500 metrů od oceánu. V nemovitosti se nachází: 1 ložnice, 1 koupelna, velká terasa, obývací pokoj s americkou kuchyní a bazén v komplexu.
Levná nemovitost na jihu Tenerife. Kontejnerový dům s velkou zahradou na odlehlém klidném místě s výhledem na oceán. Domek disponuje 30m2 využitých jednoduchou ložnicí, koupelnou a kuchyní. Celková výměra pozemku je 1000m2.
Nabízíme krásný rodinný dům se zahradou na jihu ostrova Tenerife v Tijoco Bajo. Rozloha domu je: 130m2, rozloha pozemku je: 2000m4. V domu naleznete: 3 ložnice, 2 koupelny, plně vybavená kuchyň, předsíň, obývací pokoj s krbem, společenská místnost s grilem, kuchyňkou a toaletou, místo na cvičení, prádelna, střešní solárium a parkovací místo.
Apartmán na prodej s rozlohou 49m2 na jihu ostrova Tenerife který se nachazí pouze 100 metrů od nádherné písčité pláže a lokální hospůdky.
Apartmán má 73m2 obytného prostoru, kde je k dispozici manželská ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj s kuchyní, koupelna a také terasa s výhledem na oceán, grilem a barem o velikosti 85m2.
Pension s pěti samostatnými apartmány, který se nachází na nádherném místě na severu ostrova Tenerife v krásné oblasti pralesu Anaga ve vesničce Almáciga.
Byt v přístavu s restaurací v Los Gigantes. Apartmán o výměře 60m2, má úchvatný výhled na přístav, oceán a útesy Los Gigantes. Restaurace o výměře přibližně 100m2 se nachází přímo na promenádě doslova kousek od vody.