Výlet privátní lodí pro 12 osob za delfíny a kytovci (6 hodin)

Costa Adeje
Naše vlajková loď, ohromující jachta o délce 14,5 m, nabízí bezkonkurenční úroveň pohodlí a stylu, díky čemuž je ideální volbou pro nezapomenutelné dobrodružství na vodě. S lahodným jídlem a nápoji…

Celý popis

  • Vyjížďku lodí z přístavu Puerto Colón do Los Gigantes
  • Občerstvení: voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno, cava
  • Oběd: paella dle vašeho výběru: mořské plody, kuřecí maso nebo mix

Užijte si exkluzivní plavbu na luxusní jachtě Seaduction, která je k dispozici k pronájmu na 6 hodin. Po odjezdu z přístavu Puerto Colón se vydáme na fascinující cestu k úchvatným útesům Los Gigantes na západním pobřeží Tenerife.

Během výletu se zastavíme v nádherné zátoce Masca, kde si budete moci užít osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě Atlantského oceánu. Na palubě jachty budou k dispozici různé vodní hračky, jako jsou pádlo surfy, nafukovací čluny a vybavení na šnorchlování, abyste si mohli užít vodní radovánky podle vašeho gusta.

Naši zkušení členové posádky se postarají o veškeré vaše potřeby a zajistí, abyste si plně užili tento relaxační a dobrodružný výlet. Během dne budete mít k dispozici občerstvení a jídlo, které si můžete dopřát podle svého výběru.

Prodloužené výlety do Los Gigantes jsou také k dispozici, což je úchvatná oblast s vysokými útesy a křišťálově čistou vodou, ideální pro rozšíření vašeho dobrodružství na jachtě.

  • Specifikace Seaduction:
    • Luxusní vybavení a prostorná paluba
    • Maximální kapacita: 12 osob

Cena výletu je za celou loď, s možností rezervace na delší dobu podle vašich představ.


Objednat
1 460 €

Objednávkový sytém připravujeme, zatím využijte přímý kontakt

+420 721 832 151   [email protected]

Akční nabídky

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

nahoru